Prihlášky 2015

DECEMBER 2015

18.-20.12.2015 Majstrovstvá SR juniorov a seniorov v krátkom bazéne, Čilistov: po odhláškach  , po disciplínach  , rozlosko  

18.-19.12.2015 I Sanatmetal Pro Agria Cikluszáró Úszóverseny, Eger, Maďarsko:

12.12.2015 Vianočná hviezda: prijatí 

11.-13.12.2015 Zimné majstrovstvá SR mladších žiakov, Dolný Kubín:                po odhláškach  , po disciplínach  , rozlosko  

04.-06.12.2015 Zimné majstrovstvá SR starších žiakov, Čilistov: po odhláškach  , po disciplínach  , rozlosko 

NOVEMBER 2015

28.11.2015 Cena PK Humenné: po odhláškach  , rozlosko   

28.11.2015 5.kolo Slovenského pohára žiakov, Žilina:   , po disciplínach  , rozlosko  

21.-22.11.2015 Memoriál Jozefa Baláža, Spišská Nová Ves 

14.11.2015 3.kolo Jesenné majstrovstvá východoslovenskej oblasti, Michalovce: po odhláškach  , po disciplínach  , rozlosko 

7.11.2015 2.kolo Jesenné majstrovstvá východoslovenskej oblasti, Spišská Nová Ves: po odhláškach  , po disciplínach  , rozlosko  

OKTÓBER 2015

24.-25.10.2015 Hungarospa, Hajdúszoboszló, Maďarsko:  , 1 rozlosko 

17.10.2015 1.kolo Jesenné majstrovstvá východoslovenskej oblasti, Humenné: po odhláškach  , po disciplínach  , rozlosko 

03.10.2015 Pohár olympijských nádejí, Poprad:  , po disciplínach 

SEPTEMBER 2015

26.09.2015 4.kolo Slovenského pohára žiakov, Trenčín:   , po disciplínach 

AUGUST 2015

29.08.2015 Štúrovské stovky: 

JÚN 2015

26.-28.06.2015 Majstrovstvá SR juniorov a seniorov, Bratislava:                      po odhláškach  , po disciplínach  , rozlosko 1.poldeň  

19.-21.06.2015 Letné majstrovstvá SR mladších žiakov, Košice:                        po odhláškach  , po disciplínach  , rozlosko 1.poldeň  

12.-14.06.2015 Letné majstrovstvá SR starších žiakov, Štúrovo:                       po odhláškach  , po disciplínach  , rozlosko 1.poldeň  

06.-07.06.2015 Majstrovstvá SR najmaldších žiakov, 3.kolo Slovenského pohára žiakov v plávaní 2015, kat.C., Spišská Nová Ves: po odhláškach  ,      po disciplínach  , rozlosko 1.poldeň  

MÁJ 2015

22.-24.05.2015 Veľká cena Slovenska, Bratislava: po odhláškach  ,                po disciplínach  , rozlosko 

16.05.2015 Michalovský ORCAčik 2015: po odhláškach , rozlosko 

09.-10.05.2015 Medzinárodné štvorstretnutie juniorských reprezentácií CZE-HUN-POL-SVK , Gorzów Wielkopolski, Poľsko:  po odhláškach   

01.05.2015 3.kolo Jarné majstrovstvá východoslovenskej obalsti, Humenné: po odhláškach  , po disciplínach  , rozlosko 

APRÍL 2015

26.04.2015 2.kolo Jarné majstrovstvá východoslovenskej oblasti, Košice:      po odhláškach  , po disciplínach  , rozlosko   

25.-26.04.2015 Veľká cena Dolného Kubína: po odhláškach  ,                                po disciplínach   

25.042015 2.kolo Slovenského pohára žiakov v plávaní 2015, Košice:                po odhláškach  , po disciplínach   , rozlosko   

10.-12.04.2015 Cena Popradu 2015: po odhláškach  , po disciplínach   

MAREC 2015

28.-29.03.2015 Medzinárodné SR masters, Košice:  , po disciplínach 

28.-29.03.2015 Banská Bystrica Cup 2015: po odhláškach  ,                            po disciplínach  , rozlosko 

21.03.2015 1.kolo Jarné majstrovstvá východoslovenskej oblasti, Spišská Nová Ves: po odhláškach  , po disciplínach  , rozlosko 

20.-22.03.2015 Jarná cena Žiliny: prijatí po odhláškach  , po disciplínach 

07.-08.03.2015 Pohár priateľstva Rimavská Sobota: 

FEBRUÁR 2015

14.02.2015 Cena mesta Humenné: po odhláškach  , rozlosko 

07.-08.02.2015 Putovný pohár Slovenského raja, Spišská Nová Ves: po odhláškach  , rozlosko R1  , rozlosko R2  , rozlosko R3 

JANUÁR 2015

30.-31.01.2015 Zimné majstrovstvá MKP Bobry Debica, Poľsko: po odhláškach  , po disciplínach  , rozlosko , štatistika   

24.01.2015 1.kolo Slovenského pohára žiakov v plávaní 2015, Bratislava: po odhláškach  , po disciplínach  , rozlosko 

 
 
 
 

 

Vyhľadávanie

© 2013 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode