V 2.kole KMŽ náš klub na celkovom 4.mieste

20.10.2014 12:41

V sobotu 18.10.2014 cestovalo 29 plavcov na 2.kolo Jesenných majstrovstiev východoslovenskej oblasti do Spišskej Novej Vsi. Tohto kola sa zúčastnili plavci všetkých vekových kategórií z 10 klubov. Náš klub skončil z bilanciou 10 zlatých, 10 strieborných a 5 bronzových na bandurkovom 4.mieste, o ktorom rozhodla jedná zlatá medaila v prospech KP SNV.

Zlato sa ligotalo pre: Emmu Kanocovú 3x, Domi Mihaľovú a Riša Leška 2x, Aďa Tomčiho a Kuba Kozáka 1x, členkám štafety 4x50m v. spôsob ženy A Lucku Silvayovú, Maxi Gaľovú, Domi Mihaľovú a Táňu Vojtkovú.   

Striebro potešilo: Dávida Gajdoša 2x, Kuba Kozáka 1x, členov štafety 4x50m v. spôsob muži  A Riša Leška, Kuba Kozáka, Mirka Bodnára, J+S Aďa Tomčiho, Roba Opalku, Stana Žuža, Tomáša Gajduška, členov štafety 4x50m pol. preteky Aďa Tomčiho, Roba Opalku, Dávida Gajdoša a Tomáša Gajduška. Tiež: Domi Mihaľovú a Emmu Kanocovú 1x, členky štafety 4x50m v. spôsob ženy A, Biancu a Meli Kelemenové, Simu Žákovú a Peťu Makšimovú, členky štafety 4x50m pol. preteky ženy J+S Maxi Gaľovú, Táňu Vojtkovú, Domi Mihaľovú a Luci Silvayovú.

Bronz sa ušiel: Kubovi Kozákovi 2x, členom štafety 4x50m v. spôsob muži C Dávidovi Jacečkovi, Samovi Makšimovi, Šimonovi Sodniakovi, Martinovi Gajdošovi a členom štafety 4x50m pol. preteky muži Jančovi Gregovi, Stanovi Žužovi, Samovi Sudimákovi a Adamovi Stankovi. Aj Domi Mihaľovej 1x.

Plavci prepisovali nielen svoje osobné rekordy ale tiež klubové, o ktoré sa postarali: Kubo Kozák, Rišo Leško, Adam Stanko, Dávid Gajdoš, Aďo Toči, Samo Sudimák, Tomáš Gajdušek, Emma Kanocová, Peťa Makšimová, Luci Silvayová a Domi Mihaľová.

Gratulujeme a Ďakujeme za vydarenú reprezentáciu klubu.

 

 

Späť

Vyhľadávanie

© 2013 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode