Putovný pohár získala Ukrajina

22.02.2016 11:21

Víkend pred jarnými prázdninami sme s našou výpravou ( Ninka Kalaninová, Kubo Vinc, Marek Fiľko, Matej Repel, Emmi mKanocová, Johi Lorincová, Ninka Pirčová, Mimi Hamadejová, Marínka Marcinová, Romčo Rapáč, Denis Rosinský a Matej Vinc ) odcestovali do Spišskej Novej Vsi na preteky Putovného pohára Slovenského raja.

Najviac sa darilo našej najmaldšej MIMI Hamadejovej, ktorá si vyplávala 4x 1.miesto v disciplínach 50m znak, 50m a 25m v. spôsob, 25m prsia a 2.miesto na 50m prsia.

JOHI Lorincová si domov doniesla všetky druhy medailí. Vyhrala disciplíny 50m a 200m prsia. 2.miesto získala na 100m prsia a 3.miesto si vyplávala ako členka dievčenskej štafety na 4x50m pol. preteky.

NINKA Pirčová sa umiestnila na 2.mieste na polovičnej trati 25m znak a vyplávala si aj 3.miesto, ako členka dievčenskej štafety na 4x50m pol. preteky.

DENIS Rosinský sa predstavil na stupni víťazov 2.miestom na 50m trati v spôsobe znak.

EMMI Kanocová doplávala na 3.mieste v disciplíne 100m motýlik a tiež, ako členka dievčenskej štafety na 4x50m pol. preteky. získala 3.miesto.

MATEJ Repel sa postavil na stupeň víťazov na 3.miesto v disciplíne 50m prsia.

3.miesto získala Dievčenská štafeta 4x50m pol. preteky v zložehní: NINKA Kalaninová, JOHI Lorincová, EMMI Kanocová a NINKA Pirčová.

Gratulujeme a Ďakujeme za vzornú reprezentáciu klubu a mesta.