Preteky u našich južných susedov - Kubo Kozák 2b za limitom do UTM

27.10.2015 09:03

Aj náš klub sa prvý krát zúčastnil každoročne organizovaného medzinárodného plaveckého meetingu Hungarospa cup, Hajdúszoboszló Maďarsko. Preteky navštívili aj kluby zo Slovinska, Srbska, Rumunska a Ukrajiny. Výprava nášho kulbu pozostávala z 12 plavcov a plavkýň (7chlapcov a 5 dievčat) od kategórie C až po Juniorov.

Na pretekoch sa zúčastnili aj iné slovenské kluby, ale iba naši plavci si priniesli domov aj medaile.

Najcennejší kov si priniesol Dávid Gajdoš, ktorý sa stal víťazom v disciplíne 100m prsia. Nové osobné rekordy si vyplával vo všetkých svojich ostatných štartoch.

Druhý najcennejší kov si niesol Rišo Leško, ktorý doplával v novom osobáku v disciplíne 100m prsia. Osobáky si upravil aj v štartoch 100m motýlik a 100m znak.

Tretí z najcennejších kovov bronz si vyplávali Kubo Kozák, Robo Opalka a Aďo Tomči.

Kubo Kozák (bronz 100m znak a 2b za limitom do ÚTM), ktorý ako jediný z celej výpravy si upravil nové osobáky vo všetkých svojich štartoch.

Robo Opalka (bronz 100m prsia a nový osobný rekord), aj v disciplíne 100m motýlik sa podaril nový osobák.

Aďo Tomči (bronz 100m znak atakovaním osobného rekordu), nový osobný rekord si prepísal aj na 100m motýlik.

Ďalšie plavkyne Maxi Gaľová, Emmi Kanocová, Johi Lorincová, Peťa Makšimová, Luci Silvayová a plavci Adam Stanko a Braňo Valiska si posunuli            si posunuli latku vyššie na zlepšovanie svojich nových osobných rekordov.

O medailu sme bojovali ( Aďo Tomči, Luci Silvayová, Robo Oplaka, Maxi Gaľová, Braňo Valiska, Emmi Kanocová, Dávid Gajdoš, Peťa Makšimová, Rišo Leško a Johi Lorincová) aj v mixovej štafete 10x50m v. spôsob, ale žiaľ ušla nám o 2 sek. a doplávali sme na peknom bandurkovom mieste.

Gratulujeme a Ďakujeme za reprezentáciu klubu a mesta.

 

 VÝSLEDKY

FOTO

 

 

 

 

 

Späť

Vyhľadávanie

© 2013 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode