Historicky prvý krát v našom meste

12.10.2014 12:05

Sobota 11.10.2014 sa zapíše do histórie nášho mesta a nášho klubu ako deň, kedy sa historicky po prvý krát konali v našom meste Majstrovstvá východoslovenskej oblasti v plávaní pre rok 2014, ktorých usporiadateľom bol náš klub. Preteku sa zúčastnilo 178 plavcov z 8 klubov. Náš klub sa umiestnil na celkovom 3.mieste zo ziskom 22medailí. Doma ostalo 8 zlatých, o ktoré sa postarali: Dávid Gajdoš 3x, Rišo Leško a Emma Kanocová 2x, Kubo Kozák 1x a členovia štafety 4x50m pol. preteky muži kat. A Adam Stanko, Mirko Bodnár, Dávid Gajdoš a Martin Silvay.

Na 2.miesto miesto dosiahli: Adam Stanko 2x, Kubo Kozák, Emma Kanocová a Peťa Makšimová 1x, členovia štafety 4x50m pol. preteky muži kat. C Samko Makšim, Denis Rosinský, Martin Gajdoš, Dávid Jacečko a členky štafety 4x50m pol. preteky ženy kat A Peťa Makšimová, Lucka Silvayová, Bianca Kelemenová a Maxi Gaľová.

Tretím miestom sa potešili: Dávid Jacečko 2x, Mirko Bodnár, Kubo Kozák, Rišo Leško a Peťa Makšimová 1x.

Naši plavci skočili do vody 57 krát a z toho si vyplávali 48 nových osobných rekordov.

 

FOTO

Gratulujeme a Ďakujeme za vzornú reprezentáciu klubu

Späť

Vyhľadávanie

© 2013 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode