2.miesto z pomedzi 10 zúčastnených klubov na 2.kolo Jesenných majstrovstiev východoslovenskej oblasti

09.11.2015 12:56

26 plavcov (16 chlapcov a 10 dievčat) sa postarali o 36 medailí ( 16 zlatých, 13 strieborných a 7 bronzových ), ktoré si vyplávali naši plavci v sobotu 7.11.2015 na 2.kole Jesenných majstrovstiev východoslovenskej oblasti v Spišskej Novej Vsi.

Najlepšími podľa kategórií boli:

SENIORi

Tami Vojtková si vyplávala zo svojich 7 štartov 6 medailí (3x zlato 800m v. spôsob, 200m prsia, 200m pol. preteky 1x striebro 50m prsia, 2x bronz 200m v. spôsob     a 100m motýlik,) a 5 nových osobných rekordov.

Stano Žužo zabodoval 3x 2.miestom (50m v. spôsob, 50m a 200m prsia).

JUNIORi

Domi Mihaľová si domov priniesla zbierku všetkých medailí (zlato 100m znak, striebro 50m v. spôsob, bronz 100m motýlik).

Dávid Gajdoš jasne dominoval v oboch prsiarskych disciplínach 50m a 200m prsia. Upravil si aj 2 nové osobáky.

Aďo Tomči sa postavil na stupeň víťazov 2x (1.miesto 100m znak, 2.miesto 50m v. spôsob).

STARŠÍ ŽIACi A

Luci Silvayová si novým osobákom vyplávala 3.miesto v disciplíne 50m v. spôsob a ďalší osobák si vyplávala v disciplíne 100m znak.

Kubo Kozák zo svojich 3 štartov si doplával novým osobákom pre zlato v disciplíne 100m znak a ďalšie 2 osbáky prepisoval v disciplínach 400m po. preteky a 50m v. spôsob.

Adamovi Stankovi, každý skok do vody mu priniesol nový osobák a medailu, striebro 100m znak a 2x bronz 50m v. spôsob a 400m pol. preteky.

Rišo Leško vybojoval 2 medaily, striebornú novým osobákom na 50m v. spôsob a bronzovú tiež novým osobákom v disciplíne 200m prsia.

MLADŠÍ ŽIACi B

Peťa Makšimová vyhrala v novom osobáku 200m prsia a 2x sa umiestnila druhá novými osobákmi 50m v. spôsob a 100m znak.

NAJMLADŠÍ ŽIACi C

Emmi Kanocová novými osobákmi si doplávala 2x pre striebornú medailu ( 200m prsia a 100m pol. preteky). Nový osobák si upravila aj 400m v. spôsobom.

ŠTAFETy

 
muži 4 x 50m voľ.spôsob 1. Opalka R., Lesko R., Zuzo S., Gajdos D.
muži 4 x 50m voľ.spôsob 1. Tomci A., Kozak J., Stanko A., Valiska B.
muži 4 x 50m pol.preteky 1. Opalka R., Gajdos D., Valiska B., Sudimak S.
muži 4 x 50m pol.preteky 2. Tomci A., Lesko R., Kozak J., Stanko A.
ženy 4 x 50m voľ.spôsob 1. Silvayova L., Galova M., Vojtkova T., Kanocova E.
ženy 4 x 50m voľ.spôsob 1. Mihalova D., Maksimova P., Loerincova J., Kalaninova N.
ženy 4 x 50m pol.preteky 1. Loerincova J., Maksimova P., Mihalova D., Lackova M.
ženy 4 x 50m pol.preteky 1. Galova M., Vojtkova T., Silvayova L., Mertencova J.

 

Blahoželáme a Ďakujeme za reprezentáciu.

VÝSLEDKY

FOTO

 

Späť

Vyhľadávanie

© 2013 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode