1.kolo jesenných KMŽ v Humennom: 37 medailí : 13 zlatých, 11 strieborných a 13 bronzových

19.10.2015 12:31

Upršanú sobotu 17.10.2015 sme strávili na bazéne v Humennom, kde sa konalo 1.kolo Jesenných majstrovstiev východoslovenskej oblasti.

Zostava 20 plavcov, 9 dievčat a 11 chlapcov, obsadili 2.miesto s pomedzi 10 zúčastnených klubov. Dokázali sa presadiť v konkurencii klubov, ktoré mali viac členov ako mi: Poprad (52), Humenné (53), Košice (52). Spolu absolvovali 74 štartov a 40 ich "preplávali" na nový osobný rekord.

Predstavujem Vám medailistov:

Z dievčat sa medailovo najviac zadarilo Domi Mihaľovej, ktorá si vyplávala 2x "indi vidi" zlato a 2x štafetové zlato.

Z chlapcov to bol Rišo Leško, individuálne 1x zlato, 1x striebro a v štafetách 3x zlato a 1 nový osobný rekord na 100m pol. preteky.

Emmi Kanocová konečne prelomila smolu a vyplávala si nový osobný rekord na 50m prsia, a domov si niesla v štartoch "iba ja, ja, ja" 1x zlato, 3 x bronz a kolektívne 1x zlato.

Kubo Kozák, každý štart prepisoval na nový osobný rekord a domov si vďaka tomu priniesol v štartoch "takto sa to robí" 1x zlato, 2x bronz a v štafetách pomohol ku každému kovu 1x zlato, striebro a bronz.

Adam Stanko sa predstavil 1x zlatom a 1x bronzom v individuálnych štartoch a v "skupinovej vojne" podobne ako kolega vybojoval medailové trio zlato, striebro, bronz. V toľkom nasadení si vyplával aj 2 nové osobné rekordy.

Dávid Gajdoš, si niesol 1x "súkromné zlato, aj keď nie práve spokojné. V "skupinovej terapii" spôsobil 1x zlato a 1x bronz. Ale 2 nové osobné rekordy potešili.

Tami Vojtková, každé svoje ťaženie korunovala medailou s konečným počtom v "súkromnom sektore" 3 strieborné, 2 bronzové a v kolektíve 2 zlaté a 1 strieborná.

Aďo Tomči si vyplával síce bez osobákov, ale predsa "iba pre seba" 2x striebro a 2x bronz a pre kamošov a kamošky 2x zlato a striebro.

Ninka Kalaninová štartovala 3x a z toho si vyštartovala pre 2 nové osobáky a 1 striebornú medailu. V partii pomohla k 1 zlatu.

Peťa Makšimová sa postavila na 1x strieborné miesto v disciplíne 100m pol. preteky a prepisovala 3x nové osobáky v " štartoch sám, sebe, si" a v štartoch "ťahajme to spolu" sa postarala o 1x zlato a 2x striebro.

Robo Opalka sa postaral o 1 bronzovú medailu v disciplíne 50m motýlik v štartoch "keď nie ja, tak kto" a v štartoch "v skupine je sila" 2x zlato a bronz.

Ostatný ako Maxi Gaľová, Luci Silvayová, Johi Lorincová, Juli Mertensová, David Jacečko a Braňo Valiska sa predstavili v štartoch " dobrých ľudí sa viacej zmestí"  a tiež pomohli k zisku medailí.

Všetkým Gratulujeme a Ďakujeme za vzornú reprezentáciu klubu a mesta.

 

VÝSLEDKY

FOTO

 

 

 

 

 

 

Späť

Vyhľadávanie

© 2013 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode